Zimowa Liga Sportera GP 2020 - lista zawodników
Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdzono otrzymanie wpłaty.
Przedmecz (KOMPLETOWANY)
1. JACEK Zdzisław, KABAR-Łódź (SG), KLASYCZNA
2. KOZŁOWSKI Marek, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
3. WYZGAŁA Robert, KABAR-Łódź, (S), OTWARTA
4. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA-Szamotuły, (Z), OTWARTA
5. MITULSKI Leszek, TARCZA-Szamotuły, (Z), OTWARTA
6. SZWARC Dariusz, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA
7. SZWARC Paweł, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA
8. SUWALD Małgorzata, KABAR-Łódź, (S), NIE STRZELA
9. MASTALIŃSKI Zdzisław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
10. SZYMAŃSKI Grzegorz, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
11. DZIEL Krystian, DYWIZJON-Poznań, (?), TAKTYCZNA
12. CHOJNACKI Piotr, KABAR-Łódź, (?), TAKTYCZNA
13. BORKOWSKI Łukasz, PROELIA-Warszawa, (S), KLASYCZNA
14. NOWAK Jarosław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
15. SZYMANIAK Wiktoria, BELLONA-Kalisz, (S), TAKTYCZNA
16. URBAŃSKA Beata, KABAR-Łódź, (S), NIE STRZELA
17. FIGLEWICZ Tomasz, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA
18. MIERZEJEWSKI Dariusz, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS
19. KUCZYŃSKI Piotr, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS
20. WANDZEL Zbigniew, KABAR-Łódź, (S), OTWARTA
21. HAUK Krzysztof, KABAR-Łódź, (Z), TAKTYCZNA
22. TALAREK Andrzej, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA
23. BEREZOWSKI Paweł, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA
24. KAUC Tomasz, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
25. SEJDA Piotr, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA
26. ŚWIGULSKI Marcin, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA
27.
28.
29.
30.
...
Skład 1 (KOMPLETNY)
41. SZUBER Michał, DEFENDU-Poznań, TAKTYCZNA PLUS
42. PYSSA Robert, KS AMATOR-Czarne, TAKTYCZNA
43. SOWIŃSKI Mariusz, KABAR-Łódź, OTWARTA
44. ROJEWSKI Piotr, STS-Szczecin, TAKTYCZNA PLUS
45. POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA
46. ZGUTKA Jacek, NTS-Grudziądz, TAKTYCZNA
47. HASZCZ Krzysztof, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA
48. SUŁEK Maciej, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA
49. MAŁYSZKA Robert, COLT-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS
50. ŚMIECH Łukasz, KABAR-Łódź, OTWARTA
Skład 2 (KOMPLETNY)
51. KACPRZAK Michał, SALWA-Wołomin, TAKTYCZNA PLUS
52. RAWSKI Maciej, UR Jawor, OTWARTA
53. WIECZOREK Grzegorz, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNAPLUS
54. KIERES Tomasz, KOMANDOR-Katowice, OTWARTA
55. NAMYŚLAK Krzysztof, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS
56. BOCHEŃSKA Aneta, Tarcza 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS
57. KARKUTKIEWICZ Mariusz, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS
58. WANDZEL Robert, KABAR-Łódź , TAKTYCZNA
59. URBAN Magdalena, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, OTWARTA
60. REDECKI TOMASZ, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA PLUS
Skład 3 (KOMPLETNY)
61. RZEPA Rafał, TARCZA 96-Poznań, OTWARTA
62. CZAJKOWSKI Sebastian, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS
63. SĘK Ireneusz, SNAJPER-Poznań, TAKTYCZNA PLUS
64. KEMPKA Dominik, DYWIZJON Poznań, TAKTYCZNA PLUS
65. GRZEŚKOWIAK Robert, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS
66. BIAŁASZEK Bartłomiej, GROT-Płock, TAKTYCZNA PLUS
67. BABECKI Piotr, GROT-Płock, TAKTYCZNA PLUS
68. JANISIÓW Marcin, DYWIZJON-Poznań, KLASTCZNA
69. KRÓLSKI Bartosz, TARCZA 96-Poznań, KLASYCZNA
70. SZYDŁOWSKI Tomasz, GROT-Płock, TAKTYCZNA PLUS
Skład 4 (KOMPLETNY)
71. OLECH Paweł, STS-Szczecin, KLASYCZNA
72. SZULIŃSKI Adam, STS-Szczecin, OTWARTA
73. MARCELA Przemysław, LOK-Jaworze, TAKTYCZNA PLUS
74. STOLAREK Adam, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA
75. SADOWSKI Marek, KS GLLAUBERYT-Lubin , KLASYCZNA
76. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA
77. ZGUTKA Maciej, NTS-Grudziądz, TAKTYCZNA PLUS
78. ABEL Radosław, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA
79. WILK Robert, STS-Szczecin, KLASYCZNA
80. DIERING SZYMON, STS-Szczecin, KLASYCZNA
Skład 5 (KOMPLETNY)
81. SZOPIŃSKI Tomasz, ARDEA-Gdańsk, TAKTYCZNA PLUS
82. GAWRYŚ Paweł, GWARDIA-Ostróda, TAKTYCZNA PLUS
83. MUSZAŁ Marcin, KS STRZELEC-Żyrardów, TAKTYCZNA
84. KOZŁOWSKI Rafał, KS COVER-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
85. CZARNECKI Radosław, KS STRZELEC-Żyrardów, KLASYCZNA
86. STADNICKI Jakub, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, KLASYCZNA
87. WANIOŁKA Marcin, KS EXPERT-Jaworzno, TAKTYCZNA PLUS
88. ŚRUTEK Mścisław, S.S.Cz.Z.Ch,-Rybieniec, TAKTYCZNA PLUS
89. WILCZYŃSKI ARTUR, Legia-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
90. DOMAŃSKI Sylwester, Victoria-Wieruszów, TAKTYCZNA PLUS
Skład 6 (KOMPLETNY)
91. DUDEK Wiktor, COLT-Łódź, TAKTYCZNA
92. SAAR Sebastian, WKS-Wroclaw, TAKTYCZNA PLUS
93. GUSTA Tomasz, COLT-Łódź, TAKTYCZNA PLUS
94. WYDRA Marcin, UR-Jawor, TAKTYCZNA PLUS
95. ZDZITOWIECKI Andrzej, ZKS-Warszawa, OTWARTA
96. URBAN Tomasz, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA
97. OMIELCZENKO Wojciech, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA
98. KOCHANOWSKI Jakub, COLT-Łódź, TAKTYCZNA PLUS
99. NAPIERAJ Sebastian, COLT-Łódź, TAKTYCZNA
100. POPŁAWSKI Rafał, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
Lista rezerwowa:
101. SITKOWSKI Bartosz, GROT-Płock, TAKTYCZNA PLUS
102. KOROŚCIK Tomasz, COLT-Łódź, TAKTYCZNA PLUS
103. WOŹNICA Rafał KSK PRETOR- , TAKTYCZNA PLUS
104. JACYNA Jan, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA
105. GURTOWSKI Maciej, Zawisza Bydgoszcz, KLASYCZNA
106.
107.
108.
109.
110.
...