Stowarzyszenie "KABAR" w Łodzi

sekcja strzelecka

Stowarzyszenie KABAR w Łodzi

Zimowa Liga Sportera 2019

spot

Termin:

16.02.2019 - przedmecz: pierwsze strzały 10.00

17.02.2019 - zawody: otwarcie - 8.30,  pierwsze strzały 9.00

Miejsce: strzelnica Okręglica k. Sieradza

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Tel. 607 6jeden6 982


Ilość torów: 6

Ilość strzałów:  202

Ilość amunicji (przy 100% celności):

- karabin 102 szt.    

- strzelba 40 szt. + breneka 10 szt. 

- pistolet 50 szt.


Ilość zawodników: 60 (10 osób w 6 składach)

Opłata startowa:

Opłata startowa płatna tylko przelewem: 200 PLN

Zarejestrowani zawodnicy:

Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdza się otrzymanie wpłaty.

Przedmecz

1. JACEK Zdzisław, KABAR-Łódź (SG), KLASYCZNA

2. KORONKIEWICZ Michał, STRZELMISTRZ-Łódź, (S), TAKTYCZNA

3. TALAREK Andrzej, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA

4. BEREZOWSKI Paweł, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA

5. WYZGAŁA Robert, KABAR-Łódź, (S), OTWARTA

6. WANDZEL Robert, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

7. SZWARC Paweł, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA

8. SZWARC Dariusz, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA

9. PIASECKI Artur, STS-Szczecin, OTWARTA

10. NIEWIADOMSKI Piotr, EXPERT-JAworzno, (S), OTWARTA

11. OLECH Paweł, STS-Szczecin, KLASYCZNA

12. MIERZEJEWSKI Dariusz, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS

13. SZULIŃSKI ADAM, STS-Szczecin, OTWARTA

14. MIROWSKI Adam, STS-Szczecin, TAKTYCZNA

15. PYSSA Robert, Czarne, OTWARTA

16. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA 96-Poznań, (S), TAKTYCZNA PLUS

17. MASTALIŃSKI Zdzisław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

18. KAUC Tomasz, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA PLUS

19. NOWAK Jarosław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

20. URBAŃSKA Beata, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA

21. KOZŁOWSKI Marek, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

22. STECZEK Marcin, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

23. KUCZYŃSKI Piotr, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS

24. CZEKALA Tomasz, PROELIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

25. SADŁOŃ Bartosz, HETMAN-Nysa, (S), TAKTYCZNA PLUS

26. LEWANDOWSKI Przemysław, KABAR-Łódź, OTWARTA

27. BORKOWSKI Łukasz, PROELIA-Warszawa, (S), KLASYCZNA

28. SMOTER Jakub, KS AMATOR-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

29. SEJDA Piotr, KABAR-Łódź, (S) KLASYCZNA

30. SZTYLER Sławomir, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

31. ŚWIGULSKI Marcin, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA

32. KUSZTELSKI Zbigniew, STRZELEC-Żyrardów, KLASYCZNA

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

 

Skład 1 (KOMPLETNY)

41. SĘK Ireneusz, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

42. WIECZOREK Grzegorz, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS

43. KIERES Tomasz, KOMANDOR-Katowice, TAKTYCZNA

44. KARKUTKIEWICZ Mariusz, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS

45. NAMYŚLAK Krzysztof, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS

46. KIELAK Artur, LOK-Jaworzno, TAKTYCZNA PLUS

47. WANIOŁKA Marcin, LOK-Jaworzno, TAKTYCZNA PLUS

48. PAŁKA Tadeusz, BS SALWA-Wołomin, KLASYCZNA

49. JANC Bartosz, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS

50. STASIŃSKI Tomasz, LOK-Myszków, OTWARTA

 

Skład 2 (KOMPLETNY)

51. KACPRZAK Michał, SALWA-Wołomin, KLASYCZNA

52. SAAR Sebastian, WKS ŚLĄSK-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

53. WYDRA Marcin, WKS ŚLĄSK-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

54. POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA

55. WILCZYŃSKI Artur, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

56. MITULSKI Leszek, TARCZA-Szamotuły, OTWARTA

57. RADASZEWSKI Zbigniew, SPOŁEM-Łódź, TAKTYCZNA

58. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

59. PAWLIK Krzysztof, COLT-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

60. CIECKO Mateusz, NTS-Grudziądz, TAKTYCZNA

 

Skład 3 (KOMPLETNY)

61. BOCHEŃSKA Aneta, Poznań, OTWARTA

62. POPŁAWSKI Rafał, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

63. PARKA Piotr, KS COVER- , TAKTYCZNA PLUS

64. GAWRYŚ Paweł, KS GARDA-Ostróda, TAKTYCZNA PLUS

65. OSTROWSKI Michał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

66. WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

67. KOZERA Grzegorz, KS COVER-Warszawa, KLASYCZNA

68. CHMIELEWSKI Sławomir, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

69. CZELEJ Tomasz, FUN GUN-Lublin, TAKTYCZNA PLUS

70. GOSLICKI Rafał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

 

Skład 4 (KOMPLETNY)

71. WOJCIESZEK Marcin, SIGMA SHOOTING-Łódź, OTWARTA

72. ABEL Radosław, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA

73. STOLAREK Adam, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA

74. URBAN Magdalena, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, OTWARTA

75. URBAN Tomasz, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA

76. OSMOŁA Rafał, STARY WIARUS-Łomianki, OTWARTA

77. DYNARZEWSKI Dariusz, NTS, OTWARTA

78. ZGUTKA Jacek, NTS-Grudziądz, TAKTYCZNA PLUS

79. CHRÓŚCICKI Adam, DRAGON-Siedlce, TAKTYCZNA

80. ZGUTKA Maciej, NTS-Grudziądz, TAKTYCZNA PLUS

 

Skład 5 (KOMPLETNY)

81. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA-Szamotuły, OTWARTA

82. MAŁYSZKA Robert, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA PLUS

83. ŚMIECH Łukasz, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA PLUS

84. KAŁUŻNY Mateusz, GILZA-Pleszew, TAKTYCZNA PLUS

85. DZIEL Krystian, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA

86. POLAŃSKI Dawid, COLT-Wrocław, TAKTYCZNA

87. ŚWIERZBIŃSKI Kamil, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

88. SZYMANKIEWICZ Michał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS

89. KRÓLSKI Bartosz, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA

90. RAWSKI Maciej, UR-Jawor, TAKTYCZNA PLUS

 

Skład 6 (KOMPLETNY)

91. MARCEL Przemysław, WSS-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS

92. NIEDZIELSKA Magdalena, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, OTWARTA

93. SZOPIŃSKI Tomasz, ARDEA-Gdańsk, TAKTYCZNA PLUS

94. SUŁEK Maciej, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA

95. RADASZEWSKI Piotr, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, KLASYCZNA

96. STADNICKI Jakub, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, KLASYCZNA

97. ŚRUTEK Mścisław, KS Ziemia Chełmińska, TAKTYCZNA PLUS

98. GURTOWSKI Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz, KLASYCZNA

99. ZDRAL Przemysław, WSS-Wrocław, KLASYCZNA

100. BRZEZiŃSKI Dariusz, PROELIA-Warszawa, KLASYCZNA


 

Lista rezerwowa:

101.

102.

103.

104.

105.

106.

107.

108.

109.

110.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2015 - 2020. Stowarzyszenie KABAR

Wszelkie prawa zastrzeżone.