Stowarzyszenie KABAR w Łodzi
zaprasza na
IX Mistrzostwa Polski Ligi Sportera 2019
Termin:
24.08.2019 - przedmecz: rejestracja od 9.00, pierwsze strzały 10.00
25.08.2019 - zawody: rejestracja od 8.00, rozpoczęcie 8.30, pierwsze strzały 9.00
Miejsce: strzelnica Okręglica k. Sieradza
Liczba torów: 12
Liczba strzałów:
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. sześć076169osiem2
Liczba zawodników: 60 (po 10 osób w 6 składach)
Opłata startowa płatna tylko przelewem:
250 PLN- jeżeli płatność nastąpi do 01.08.2019
300 PLN- jeżeli płatność nastąpi po 01.08.2019
Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.
REJESTRACJA (tylko internetowa):
Wolne miejsca: Mecz główny: 0
UWAGA, MAMY JUŻ KOMLET ZAWODNIKÓW.
Zawodnicy zostają wpisani na listę startową wg. kolejności zgłoszeń aż do wyczerpania limitu miejsc. Od dnia rejestracji zawodnicy mają 5 dni na dokonanie wpłaty startowego. Brak zaksięgowanej wpłaty po upływie tego terminu spowoduje wykreślenie zawodnika z listy startowej i przepisanie na listę rezerwową. Tylko zaksięgowana wpłata wpisowego w wyznaczonym terminie gwarantuje miejsce w wybranym składzie.
Zarejestrowani zawodnicy:
Kolorem żółtym oznaczono zawodników, dla których potwierdza się otrzymanie wpłaty.
Przedmecz (KOMPLETOWANY)
1. WANDZEL Zbigniew, KABAR-Łódź, (AS), TAKTYCZNA
2. WYZGAŁA Robert, KABAR-Łódź, (S), OTWARTA
3. KUCZYŃSKI Piotr, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS
4. MIERZEJEWSKI Darusz, AMATOR-Wrocław, (S), TAKTYCZNA PLUS
5. SZYMAŃSKI Paweł, LEGIA-Warszawa, (?), TAKTYCZNA PLUS
6. CHOJNACKI Piotr, KABAR-Łódź, (Z), TAKTYCZNA
7. KUSZTELSKI Zbigniew, STRZELEC-Żyrardów, (Z), OTWARTA
8. JACEK Zdzisław, KABAR-Łódź, (SG), KLASYCZNA
9. KOZŁOWSKI Marek, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
10. SZWARC Paweł, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA
11. SZWARC Dariusz, KABAR-Łódź, (B), KLASYCZNA
12. LIS-Krzysztof, ???-Poznań, (S), OTWARTA
13. BASZCZUK Zbigniew, DYWIZJON-Poznań, (S), OTWARA
14. CZEKALA Tomasz, PROELIA-Warszawa, (S), TAKTYCZNA PLUS
15. WANDZEL Robert, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
16. NOWAK Jarosław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
17. MASTALINSKI Zdzisław, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
18. TALAREK Andrzej, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA
19. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA 96-Poznań, (S), TAKTYCZNA PLUS
20. KAUC Tomasz, KABAR-Łódź, (S), TAKTYCZNA
21. SADŁOŃ Bartosz, HETMAN-Nysa, (S), TAKTYCZNA PLUS
22. GUSTA Tomasz, COLT-Łódź, (Z), TAKTYCZNA PLUS
23. NIEWIADOMSKI Piotr, EXPERT-Jaworzno, (S), OTWARTA
24. STANISZEWSKI Jan, VIS-Zamość, (Z), TAKTYCZNA
25. SZUSTAK Maciej, BUNKIER-Zduńska Wola, (Z), KLASYCZNA
26. OLECH Paweł, STS-Szczecin, (S), KLASYCZNA
27. PIASECKI Artur, STS-Szczecin, (S), OTWARTA
28. BEREZOWSKI Paweł, ZKS-Warszawa, (S), KLASYCZNA
29. MUSZAŁ Marcin, KS STZELEC-Żyrardów, TAKTYCZNA, (Z), (przeniesienie z LR)
30. CZARNECKI Radosław, STRZELEC-Żyrardów, KLASYCZNA, (Z), (przeniesienie z LR)
31. SZOPIŃSKI Tomasz, ARDEA-Gdańsk, KLASYCZNA, (Z), (przeniesienie z LR)
32. STECZEK Marcin, KABAR-Łódź, (AS), TAKTYCZNA
33. MITULSKI Leszek, TARCZA-Szamotuły, (Z), OTWARTA
34. SEJDA Piotr, KABAR-Łódź, (S), KLASYCZNA
35. SZULIŃSKI Adam, STS-Szczecin, (Z), OTWARTA
36. GŁUCH Marcin, ZAWISZA-Bydgoszcz, (Z), TAKTYTCZNA
37. SZUBER Michał, DEFENDU-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (Z), (przeniesienie z LR)
38. ŚRUTEK Mścisław, ZAWISZA-Bydgoszcz, TAKTYCZNA PLUS, (Z), (zamiana za GURTOWSKI Maciej -> rezygnacja)
39. HAUK Krzysztof, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA, (Z), (przeniesienie z LR)
40. STADNICKI Jakub, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, KLASYCZNA, (Z), (przeniesienie z LR)
101. ŚMIECH Łukasz, KABAR-Łódź, OTWARTA, (Z), (przeniesienie z 5 do LR -> Przedmecz)
102. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA-Szamotuły, OTWARTA, (Z), (przeniesienie z LR)
Skład 1 (KOMPLETNY)
41. OSTROWSKI Michał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
42. WRZESIEŃ-OSTROWSKA Magdalena, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
43. OSTROWSKI Paweł, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
44. GAWRYŚ Paweł, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
45. POPŁAWSKI Rafał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
46. FIDELUS Marcin, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
47. POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA
48. CHMIELEWSKI Sławomir, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
49. BOCHEŃSKA Aneta, TARCZA 96-Poznań, OTWARTA, (zamiana za GOŚLICKI Rafał -> rezygnacja)
50. DIERING Szymon, STS-Szczecin, KLASYCZNA, (przeniesienie z LR do 1)
Skład 2 (KOMPLETNY)
51. KACPRZAK Michał, SALWA-Wołomin, TAKTYCZNA, (przeniesienie z 1 do 2)
52. OSMOŁA Rafał, PROELIA-Warszawa, OTWARTA, (przeniesienie z 1 do 2)
53. SIEŃSKI Ireneusz, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, KLASYCZNA
54. WIECZOREK Grzegorz, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 2)
55. BORKOWSKI Łukasz, PROELIA-Warszawa, KLASYCZNA, (przeniesienie z 1 do 2)
56. URBAN Tomasz, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA
57. KIERES Tomasz, KOMANDOR-Katowice, OTWARTA, (przeniesienie z 1 do 2)
58. TALARCZYK Marcin, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, TAKTYCZNA PLUS
59. MIKOŁAJCZYK Patryk, TS BELLONA-Grodzisk Maz., TAKTYCZNA, (przeniesienie z 1 do 2)
60. NAMYŚLAK Krzysztof, KS LOK-Myszków, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 2)
Skład 3 (KOMPLETNY)
61. ORLIŃSKI Dominik, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA
62. GRZEŚKOWIAK Robert, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS
63. MIĘTEK Piotr, KS LOK-Białogard, KLASYCZNA
64. HECK Michał, KSK PRETOR-Lubiszyn, TAKTYCZNA
65. PANIEŃSKI Paweł, TARCZA 96-Poznań, OTWARTA
66. REDECKI Tomasz, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA PLUS
67. OZYRA Marcin, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS
68. JANISIÓW Marcin, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA
69. LEWANDOWSKI Przemysław, KABAR-Łódź, OTWARTA
70. ROMANKIEWICZ-HECK Agnieszka, KSK PRETOR-Lubiszyn, TAKTYCZNA
Skład 4 (KOMPLETNY)
71. RADULSKI Marek, 308-Białystok, OTWARTA
72. MARCELA Przemysław, WSS-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 4)
73. SĘK Ireneusz, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 3 do 4)
74. ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof, 308-Białystok, KLASYCZNA
75. SUŁEK Maciej, ZAWISZA-Bydgoszcz, KLASYCZNA
76. SAAR Sebastian, ŚLĄSK-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS
77. ŚWIĆ Marcin, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA, (przeniesienie z 3 do 4)
78. WYDRA Marcin, WKS ŚLĄSK-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS
79. KRAWCZYK Marcin, SALWA-Wołomin, TAKTYCZNA, (przeniesienie z 1 do 4)
80. GÓRNIAK Rafał, DYWIZJON-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 3 do 4)
Skład 5 (KOMPLETNY)
81. DUDZIC Mateusz, GTS BRASS-Gorzów Wlkp., OTWARTA
82. WANIOŁKA Marcin, LOK EXPERT-Jaworzno, TAKTYCZNA PLUS
83. MAŁYSZKA Robert, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA PLUS
84. PAWLIK Krzysztof, COLT-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z LR do 5)
85. DOMARADZKI Grzegorz, GTS BRASS-Gorzów Wlkp., TAKTYCZNA PLUS
86. KUBICA Mariusz, GTS BRASS-Gorzów Wlkp., TAKTYCZNA
87. WILCZYŃSKI Artur, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
88. SZYMANKIEWICZ Michał, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
89. ŚWIERZBIŃSKI Kamil, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
90. DUDEK Wiktor, COLT-Łódź, TAKTYCZNA, (przeniesienie z 1 do 5)
Skład 6 (KOMPLETNY)
91. JANC Bartosz, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 6)
92. ŁAZIŃSKI Paweł, STS Szczecin, OTWARTA, (przeniesienie z 3 do 6)
93. MODER Paweł, TS BELLONA-Grodzisk Maz., OTWARTA, (przeniesienie z LR do 6)
94. PICHLIŃSKI Mariusz, SAGGITA-???, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z LR do 6)
95. JANUSZKIEWICZ Marek, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA, (przeniesienie z 3 do 6)
96. KEMPKA Dominik, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 3 do 6)
97. JANKOWSKI Maciej, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA, (przeniesienie z 3 do 6)
98. RAWSKI Maciej, UR-Jawor, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 3 do 6)
99. CUDNY Michał, PROELIA-Warszawa, OTWARTA, (przeniesienie z 1 do 6)
100. NIEDZIELSKA Magda, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 1 do 6)
Lista rezerwowa (LR):
103. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław, ZKS-Warszawa, TAKTYCZNA, (zwrot wpisowego)
104.WOJCIUSZKIEWICZ Radosław, TARCZA 96-Poznań, TAKTYCZNA PLUS, (przeniesienie z 6 do LR)
105. KRYCKI Marek, GTS BRASS-Gorzów Wlkp., KLASYCZNA
106. STOLAREK Adam, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA
107. ZGUTKA Maciej, NTS Grudziądz, TAKTYCZNA PLUS, (zwrot wpisowego)
108. KRÓLSKI Bartosz, DYWIZJON-Poznań, KLASYCZNA
109. STOŁOWSKI Łukasz, COLT-???, TAKTYCZNA PLUS, (zwrot wpisowego)
110. ABEL Radosław, KABAR-Łódź, TAKTYCZNA
111. URBAN Magdalena, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, OTWARTA
112. TALARCZYK Marcin, S.S.Cz.Z.Ch.-Rybieniec, TAKTYCZNA PLUS
113. OSTROWSKI Daniel, EXPERT-???, TAKTYCZNA PLUS
114. PONCYLJUSZ Wojciech, STS-Szczecin, TAKTYCZNA PLUS
115. PARKA Piotr, ???-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
116. NIKLASIŃSKI Artur, OKS HUSARZ-Opole, TAKTYCZNA
117. MIELCZAREK Sławomir, KS GLAUBERYT-Lubin, (zwrot wpisowego)
118. NOSKO Przemysław, OKS HUSARZ-Opole, TAKTYCZNA
119. PALUSZEK Maciej, OKS HUSARZ-Opole, TAKTYCZNA, (zwrot wpisowego)
120. DOMAŃSKI Radosław, NTS-Szczecin, TAKTYCZNA PLUS
121. MOSIEK Maciej, OKS HUSARZ-Opole, TAKTYCZNA
122. POSTAWA Jarosław, AMATOR-Wrocałw, TAKTYCZNA PLUS
123. SOWIŃSKI Mariusz, KABAR-Łódź, OTWARTA
124. PAŁKA Tadeusz, BS SALWA-Wołomin, KLASYCZNA, (zwrot wpisowego)
125. JEZIERSKI Piotr, AZS-Kielce, TAKTYCZNA PLUS, (zwrot wpisowego)
126. WOLIŃSKI Emil, KS SNAJPER-Lublin, TAKTYCZNA PLUS
127. MIERZEJEWSKI Krystian, AMATOR-Wroclaw, TAKTYCZNA PLUS
128. MROK Rafał, KS GLAUBERYT-Lubin, TAKTYCZNA
129. KAMIŃSKI Rafał, COlT-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS, (zwrot wpisowego)
130. RENDCHEN Szymon, EXPERT-Jaworzno, KLASYCZNA
131. SMOTER Jakub, AMATOR-Wrocław, TAKTYCZNA PLUS
132. CZELEJ Tomasz, FUN GUN-Lublin, TAKTYCZNA PLUS
133. WOJCIESZEK Marcin, SIGMA Shoting-???, TAKTYCZNA PLUS
134. JACYNA Jan, LEGIA-Warszawa, TAKTYCZNA PLUS
135. KORNIJCZUK Andrzej, OCSPIAST-Opole, TAKTYCZNA PLUS
136. KOŁASZEWSKI Krzysztof, LEGIA-Warszawa, OTWARTA
137. SIEGIEŃCZUK Piotr, KS AMATOR-Wrocław, TAKTYCZNA
137 WĘGLARCZYK Mariusz, LEGIA-Warszawa, OTWARTA, (przeniesienie z 1 do LR)